תחזית אסטרולוגית שבועית 12-18 ליולי

תחזית יומית

תחזית יומית

האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתרחש ביום שני בשעה 21.30 צדק עובר ממזל סרטן שבו הוא היה נעלה בשנה וחצי האחרונים למזל אריה. במיקום זה הוא נמצא יחד עם נגה ומקבל היבט משבתאי. צרופים אילו יכולים ליצור יכולת אירגון, ייעוץ לאחרים, יכולת ביצועית, הרחבה של פעילות שניתקלת מידי פעם גם במכשולים, משיכה למקצועות שקשורות להפעלת סמכות ושליטה באחרים,  עניין בחוקים וסדר, ייעוץ, הוראה, חשיבה משפטית ויכולת לוגית שיכולה להתבטא בוויכוחים.

השמש נעה ביום חמישי למזל סרטן ונמצאת שם עם ירח ריק. צרוף זה יכול להפחית את הסיבולת וליצור עניין בהתפתחות רוחנית. כמו כן תתכן תחושה של העדר אור בחיים.

 נעה ביום חמישי למזל סרטן ונמצאת שם עם ירח ריק. צרוף זה יכול להפחית את הסיבולת וליצור עניין בהתפתחות רוחנית. כמו כן תתכן תחושה של העדר אור בחיים

יום ראשון- הירח נמצא היום בשור שבו הוא נעלה ומקבל שם היבט משבתאי. צרופים אילו יוצרים יכולת להצליח בעבודה שדורשת הבעת יצירתיות, שימוש בכישורים שיש להם כדי לפתור בעיות או כדי לקדם את עצמם, יעילות, יכולת טכנית גבוהה או בכתיבה מדעית או בהסברים של תהליכים עסקיים.

הירח נמצא בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
רוהני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות

יום שני- הירח ממשיך לשהות בשור ונמצא היום בנקשטרה מרגשירה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.

יום שלישי- הירח נמצא היום בתאומים עם מאדים, כוכב חמה והשמש. מאדים וכוכב חמה נשרפים במיקום זה עקב קרבה יתרה לשמש. צרופים אילו מגבירים את יסוד האש ויוצרים רגשות חזקים, נטייה להתלקח במהירות, דמיון פורה, גאווה, ספקות, חוסר וודאות, חשיבה על אפשרויות רבות מידי, תהייה מנטלית, דיבורמהיר, נטייה לפלרטט, חוסר מנוחה וגירויים רגשיים מוגזמים.

הירח נמצא היום בנקשטרה ארדרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו

יום רביעי- הירח ממשיך לשהות בתאומים ונשרף עקב קרבה יתרה לשמש. ההשפעות הבעייתיות בתאומים מתגברות היום ומומלץ לנסות לנוח יותר ולקחת את הדברים בקלות.

הירח נמצא היום בנקשטרה פורנוואסו. קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה

יום חמישי- הירח נמצא היום בסרטן שבו הוא שולט ויכול ליצור שם רגישות, אחריות רגשית, נדיבות, הבעת אהבה לאחרים, דמיון טוב, חיים נוחים, חברותיות, רצון לשנות דברים, גישה אמנותית, רוח התנדבותית ויכולת טובה להתמודד עם בעיות רגישות ומשפחתיות.

הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה.  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.

באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית

יום שישי- הירח ממשיך לשהות בסרטן ונמצא היום בנקשטרה אשלשה. קבוצת כוכבים זאת מקדמת חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות

כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמת

יום שבת- הירח נמצא היום באריה יחד עם צדק ונגה. צרוף זה יוצר חיוניות, נדיבות, הרגשת גאווה ביחס לעבודה, עזרה והשראה לאחרים, לקיחת אחריות או פיקוד, אחריות, הרצאות בפני קהל, אדם שניתן לסמוך עליו והפקת תועלת מכך שאחרים משבחים אותו.

הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה. קבוצת כוכבים קבועה זאת מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.

מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף

.