הורוסקופ יומי 15-20 ליולי

הורוסקופ יומי
במשך כל השבוע שבתאי נמצא בצמידות למאדים במזל בתולה ושניהם מקבלים שם היבט בעייתי מזנב דרקון. שבתאי נמצא כעת בתנועה ישרה ומתקדם לקראת מזל מאזניים שבו הוא נעלה. הוא מרגיש טוב יותר לאחר סיום התנועה האחורית שלו אולם ככל שמאדים מתקרב אליו יותר כך נוצרות השפעות יותר בעייתיות במזל בתולה. השפעות אלו יכולות לגרום לחילוף חומרים גבוהה מידי, רצון לבצע דברים בצורה יותר מידי מהירה, אנרגיה שאינה מתואמת לסביבה, סערות פנימיות, חוסר יכולת להבין את המוטיבציה והצרכים של אנשים שאותם אנו אוהבים, אינטנסיביות שגורמת לאנשים אחרים לא לרצות להיות בחברתנו, הרגשת דיכאון, תשישות ובידוד מהסביבה. ההשפעות הבעייתיות הללו יבוא לידי ביטוי בהתאם למיקום של מזל בתולה במפת הלידה שלנו. כשמזל זה נמצא לדוגמה בבית שבע הוא יצור חיכוכים וסערות בחיי הנישואים או בשותפות, כשהוא ממוקם בבית עשר ניתן לצפות בעיות בתחום המקצועי ובקשר לאבא וכו. מומלץ בתקופה זאת להקדיש יותר זמן לפעילות שמחזקת התחברות פנימית למרכז הרוחני הפנימי שלנו (יוגה מדיטציה), להקפיד על תזונה נכונה ועל פעילות גופנית שמתאימה למבנה הגופני שלנו.

כוכב חמה ממשיך להימצא השבוע בתנועה אחורית במזל סרטן ויוצר שם חוסר סבלנות, אי-שקט, שינויים רבים, נטייה להתעסק בתחומים רבים, חוסר יכולת להנות ממלאות רגשית, נטייה להיות מנטאליים מדי בקשר רומנטי, פתיחות לחנופה, אנרגיה מינית נמוכה ורגישות במערכת העצבים. ההשפעות הללו מתחזקות לקראת סוף השבוע כשכוכב חמה מתקרב מאד לשמש ונשרף עקב החום הגבוהה שמוקרן ממנה.

יום ראשון- הירח נמצא היום במזל שור בצמידות לנגה, צדק וזנב דרקון ומקבל היבט שם מראש דרקון.

הירח נמצא בחלק האחרון של החודש שבו הוא הולך ומתמעט וכך הוא לא מסוגל השבוע להביע בצורה מלאה את האיכויות החיוביות שלו. למרות זאת הוא נעלה במזל שור ומקדם שם סבלנות, פופולאריות ודמיון עשיר. הצמידות של הירח לנגה יוצרת חושניות, הנאות מיניות, גישה מעשית לחיים ועקשנות. הצמידות לצדק מאפשרת התגברות על מכשולים, סביבה נוחה, רצון ללמד או לתת עצות לאחרים ואופטימיות. ההשפעה של זנב דרקון על הירח פחות טובה ויכולה ליצור רגישות מוגזמת שעלולה להוביל לסערות ברמה המנטאלית.

ההשפעה של ארבעת הפלנטות על מזל שור יוצרת השפעה אינטנסיבית שתתבטא בחיינו בהתאם למיקום של מזל זה במפת הלידה שלנו ולהשפעות שהוא מקבלת מפלנטות אחרות.

ביום שני- בבוקר השמש עוברת למזל סרטן ונמצאת שם בצמידות לכוכב חמה. צרוף זה יכול לחזק בחודש הקרוב יכולת ארגון, כשר אנליטי, חוכמה, שנינות, אהבה לאמנות ובייחוד למוזיקה וספרות, נטייה לשקול דברים לפני שפועלים, חושניות, רצון ליהנות מהחיים, כשר עמידה גבוה והתמקדות במטרה.

הירח עובר אחרי הצהרים למזל תאומים ומפחית את העומס האנרגטי שנוצר בימים האחרונים במזל שור. במיקום זה הירח יוצר ידידות, תבונה, חברותיות, יכולת ארגון גבוהה, לימודים דרך כתיבה, קריאה וסמינרים. קסם אישי, חוש הומור וחשיבה מהירה.

ביום חמישי- לפנות בוקר הירח עובר למזל סרטן ונמצא שם בצמידות לשמש ולכוכב חמה. הירח ריק היום ולמרות שהוא מרגיש טוב במזל סרטן הוא אינו מסוגל להביע את האיכויות החיוביות שלו. הירח יכול ליצור במיקום זה הצמדות מוגזמת לאנשים ולמצבים שונים, שאיפה להיות מוערכים על ידי אנשים אחרים, עליות וירידות במצבי רוח, הרגשה של מחסור באהבה, חרדות ורגישות בבטן ובמערכת העיכול. מומלץ היום לנוח יותר, לשמוע מוזיקה נעימה ולבלות את הזמן בחברת אנשים שנעים לנו להמצא בחברתם.

ביום שישי- הירח מתחיל לנוע בחצי החודש שבו הולך ומתמלא. ההשפעה השלילית שנוצרה אתמול נחלשת מעט אולם הירח עדיין חלש ויכול ליצור תחושה של עייפות וחוסר סיפוק רגשי.

ביום שבת- בבוקר הירח עובר למזל אריה ומרגיש שם טוב. במיקום זה הוא יוצר נדיבות, רצון לעזור לאחרים, הבעת חיבה, גאים בעבודתם, מביאים השראה, אחראיים, לקיחת פיקוד, אוהבים להיות בסביבה טבעית ומעריכים דברים מעודנים וחפצי מותרות.