המלצות

 

אסנת ישראלי – מורה ליוגה

אסנת ישראלי – מורה ליוגה

המפגש עם מוטי היה מרתק. יצאתי ממנו בתחושה ש"האור על החיים שלי נדלק", קבלתי תשובות לשאלות עמוקות שהיו לי לגבי החיים שלי, הייעוד שלי ועל עצמי.

הייעוץ אפשר לי  לחיות את חיי ולצעוד בשבילי החיים המפותלים מתוך מקום של מפגש חובה לכל מי שרוצה לחיות את חייו מתוך תחושה של משמעות ואותנטיות.

שי טובלי- סופר, הוגה ומפתח שיטת האור הלבן  מניסיון ארוך-שנים עם האסטרולוגיה הוודית בכלל ועם מוטי שפי בפרט, אני יכול להמליץ בביטחון רב על  השימוש בתחזיות מדויקות להפליא אלו. עבורי, כוחן הוא לאו דווקא בגילוי העתיד אלא הרבה יותר מכך, בהבנה של הכוחות הפועלים עלינו בכל תקופה ותקופה – ודרכה, רכישת היכולת להפוך בעצמנו לשותפים ליצירה של העתיד.

שי ניר- יועץ ברפואה איורוודית

שי ניר- יועץ ברפואה איורוודית

הייעוץ והניתוח האסטרולוגי שנתן לי מוטי היו מקצועיים ביותר. קיבלתי תובנות חשובות על תחומים שונים בחיי .אין ספק שהראייה הוודית בהשוואה לאסטרולוגיה המערבית שונה ונותנת אור בתחומים שהמערבית לוקה בהם. מוטי המליץ לי על יאגיה על מנת לבטל השפעות שליליות שקיימות במפה. החלטתי להזמין יאגיה מהודו, מספר שבועות אחרי היאגיה עדיין לא הרגשתי השפעה מיוחדת, אולם חודשים ספורים לאחר מכן לא היה לי ספק כי הביצועים האלו השפיעו באופן עמוק על התחום אותו ביקשתי לאזן. וזו לא הייתה בקשה קטנה….
בנוסף רכשתי טבעת  לפי המלצתו של מוטי וגם את השפעתה הרגשתי באופן משמעותי תוך זמן קצר. ממליץ בחום לכל אלו שמעוניינים להבין את עצמם ולשפר את חייהם!

עידן מאיר- במאי תיאטרון

עידן מאיר- במאי תיאטרון

פעמים רבות מצאתי את עצמי בחיים בצמתים בהם השאלה אם לפנות ימינה או שמאלה מקבלת נופח דרמתי, פעמים רבות אנחנו לא בטוחים, מהססים, וזקוקים לאותה רוח גבית קלה שתאמר לנו כן… מוטי תמיד היה שם בשבילי כיועץ מקצועי, מדויק, בהיר, חיובי ומעורר השראה, מוטי רואה את האפשרויות הפתוחות בפנינו ומייעץ כמו חבר טוב, אכפתי, אוהב ורגיש.

ארנון מוכתר- מבקר פנימי

ארנון מוכתר- מבקר פנימי

בשנת 2004 למדתי אצל מוטי קורס מבוא לאסטרולוגיה הודית.

הקורס, שהיה מעניין בצורה בלתי רגילה, כלל בנוסף לידע על טכניקות שונות לפענוח המפה האסטרולוגית, גם עקרונות פילוסופיים כלליים של המחשבה ההודית. מאז הקורס ניתחתי עשרות מפות של אנשים שאני מכיר, ושל רבים שלא הכרתי ובכל פעם אני נדהם מחדש מהתגובות שקיבלתי על קריאת המפות. התגובות שאני מקבל הן שדייקתי בסביבות ה 80%.

אין לי ספק שקורס המבוא שמוטי מעביר מקנה ידע עמוק שמאפשר למשתתפים לראות את "צבע חייו" של האדם, ומתוך כך להבין את דרך התנהלותו, הצדדים החזקים והחלשים בחייו, נטיותיו וכו'. מידע זה עשוי לסייע לאותו אדם להבין מדוע הוא פועל כפי שפועל, ולסייע לסובבים אותו להתאים את התייחסותם איליו.

בקיצור- קורס מהנה, מועיל ומומלץ!

אילה דורון – זמרת

אלה דורון – זמרת

מוטי יקר, כיף שיש מומחה כמוך לאסטרולוגיה הודית באזור, האבחון שעשית לי לפני שנים עדיין מוכיח את עצמו והעצות שנתתי לי עזרו לי המון.
ממליצה בחום.

אריה אלדר- עוסק בתיאטרון ובאמנות פלאסטית

אריה אלדר- עוסק בתיאטרון ובאמנות פלאסטית

הייעוץ האסטרולוגיה שקיבלתי ממוטי עזר לי מאוד לשים את הדברים בפרופורציות נכונות ולעבור תקופות לא נוחות בחיים עם פחות מעורבות רגשית. הייעוץ גם סייע לי לעשות מעין תוכנית אב כללית ולהבין בעצם מה השורשים שלה.
לאחר הייעוץ הרגשתי שאני גם מסוגל לאבחן בצורה יותר טובה את עצמי ולדעת מה היתרונות והמגבלות שלי. קיבלתי גם ממוטי תחזיות לגבי סכנות שעלולות לארוב פה ושם בעתיד. בסך הכול הייעוץ מאוד עודד אותי והעניק לי יותר שקט והרגשה טובה. ממליץ בחום לכל אחד לקבל מידי פעם ייעוץ שכזה.

ד'ר ניר ברוש

ד'ר ניר ברוש

מוטי הוא אסטרולוג מעולה, בצמתים חשובים בחיי אני מגיע להתייעץ איתו ובכל פעם יוצא עם תובנות וכיוונים חשובים שעוזרים לי להבין את מפת חיי. כשהגעתי לראשונה לייעוץ הופתעתי לטובה מהשיטתיות של האסטרולוגיה הוודית ומהדיוק שיש בשיטה הזאת. כשעקבתי אחרי התחזיות השנתיות שמוטי נתן לי ראיתי איך הדברים שהוא צפה בהתאם לחישובים האסטרולוגים מתגשמים הלכה למעשה בחיי. אני ממליץ עליו בחום! עבורי זה כבר עניין של קבע להיעזר בנקודות חשובות בחיי בחוכמה הוודית העתיקה והכל כך רלוונטית- וביסודיות והדיוק של מוטי.

תודה רבה!

דפנה כרמל - נטורופתית

דפנה כרמל – נטורופתית

הגעתי למוטי שפי לפני כחצי שנה לייעוץ אסטרולוגי אשר כלל 2 מפגשים. במפגש הראשון מוטי דיבר על הייעוד (דארמה) שלי בחיים, על איזה בן זוג אני צריכה, על האופי שלי, מה אני אמורה לעשות בכדי להיות יותר שמחה ועוד. ההפתעה הגדולה הייתה במפגש השני. במפגש זה מוטי מחלק את השנה לתאריכים מדויקים שמתחילים מהיום שבו הפגישה מתקיימת. קיבלתי תקציר חיים לשנה שלמה שכלל תאור מדויק של מה שהולך לקראת לי במשך השנה. כעת חצי שנה אחרי הייעוץ אני יכולה לומר בברור שזה מפתיע עד כמה שהתחזית הייתה מדויקת. הדפים נמצאים אצלי בקלסר ובכל פעם שעולה לי שאלה לגבי התקופה שבה אני נמצאת, אני פותחת את הקלסר וקוראת את הדברים שרשמתי באותו המפגש. מ ד ה י ם עד כמה שזה מדויק. הייעוץ נתן לי כוח לעבור תקופות מעט יותר קשות יותר מכיוון שאני יודעת מה מחכה לי בהמשך. אין לי ספק שבעוד חצי שנה אני שוב אגיע לפגישה עם מוטי כדי לקבל תחזיות לשנה הבאה. איזה כייף לי שהכרתי את מוטי ויש לי את האופציה הזו שעוזרת לי בחיים.

פבקה קציר- מורה ומטפלת בתטא הילנג

פבקה קציר- מורה ומטפלת בתטא הילנג

מוטי יקר,
תודה על ייעוץ אסטרולוגי מרתק! דיברת בדיוק מפתיע על קארמה, יכולת, כישורים ושיעורים עיקריים שעלי לעבור בחיים. שימחת אותי בפיסת מידע ספציפי, שנתן לי אישור לרצון מסוים המחכה להתגשם בעשייה שלי. בעיקר אני אוהבת את הפרטים הקטנים והפרקטיים באסטרולוגיה הוודית- איזו אבן לענוד בכדי לקבל תמיכה אנרגטית, באילו תקופות לשים לב לאילו תחומים ואפילו קוים לדמות הבעל האידיאלי עבורי. נחמד לראות שהמפה מסכימה עם הבחירה שלי. זהו בהחלט כלי נפלא למודעות וצמיחה!

יובל רז - עובד בהוצאת ספרים

יובל רז – עובד בהוצאת ספרים

פניתי למוטי לייעוץ בתקופה לא קלה בחיי . מוטי הצליח לאבחן  באופן די מדויק את מצבי הנוכחי ולאחר מכן ניתח את מפת הלידה שלי בצורה יותר עמוקה ונתן לי מספר עצות מעשיות לגבי דרך התנהלות שתתאים לי בשנים הקרובות.יצאתי ממנו מחוזק .

שרון ווקסלר- מהנדסת בנין

שרון ווקסלר- מהנדסת בנין

אני מכירה את מוטי שפי, כבר כמה שנים טובות, וראשית רוצה לומר שהוא אדם מקסים, נעים הליכות וקשוב. לאורך השנים התייעצתי איתו מספר פעמים ותמיד נהניתי מהאופן שבו הוא ניתח את המפה שלי ומהדיוק של התחזיות. יצא לי להתייעץ איתו מספר פעמים בנושאים מסוימים שהיו די קבועים בחיי, מוטי לא תמיד זכר מה הוא אמר לי בפעמים הקודמות אולם אני כמובן זכרתי ויכולתי כך להתרשם מהעקביות שהוא הראה בניתוח מפת הלידה שלי, ממליצה בחום.

שלו שמעוני – תרפיסטית בתנועה

שלו שמעוני – תרפיסטית בתנועה

אני ממליצה לכל מי שרוצה לקבל פרספקטיבה נוספת על חייו, ולהבין מצבים, דפוסים ומערכות יחסים לקבל קריאה אסטרולוגית ממוטי. המפה האסטרולוגית שהוא הכין לי הייתה מאוד מדויקת ומקיפה ועשתה לי קצת סדר בראש. מוטי הרגיע אותי בנושאים כלכליים ואמר לי שאין לי מה לדאוג כי הכוכב וונוס נמצא אצלי במפה במצב מאד חזק ומעניק לי תמיכה מהסביבה ומחוקי הטבע. היה נחמד לשמוע ממנו את התאריכים שבהם צפויות לי שנים של פריחה ולהיווכח לדעת שיש עוד הרבה אירועים ששווה לצפות להם.

אילנה יצחקי - מטפלת בשיטת פלדנקרייז

אילנה יצחקי – מטפלת בשיטת פלדנקרייז

לפני מספר שנים רציתי לקנות דירה בתל אביב, חיפשתי בהרבה מקומות אולם לא הצלחתי למצוא דירה מתאימה. פניתי למוטי לייעוץ והוא אמר לי שמהמפה האסטרולוגית שלי ברור שבאותה השנה לא אוכל למצוא דירה מתאימה. הוא הוסיף שבשנה הבאה המצב ישתנה ונתן לי תאריכים שבהם הוא רואה במפה אפשרות למציאה ולרכישת דירה. השאיפה שלי לרכוש דירה הייתה חזקה מידי וכך למרות התחזית האסטרולוגית לא התייאשתי והמשכתי לחפש דירה, ראיתי מספר דירות אולם אף אחת מהם לא ממש מצאה חן בעיני.

חודשים עברו ולבסוף מצאתי דירה נעימה בצפון תא והחלטתי לרכוש אותה. לאחר שעברתי לדירה החדשה נזכרתי בייעוץ עם מוטי, חיפשתי את הדפים שרשמתי בזמן הפגישה ושמצאתי אותם ובדקתי את התאריכים שהוא נתן לי לרכישת הדירה הם היו ממש חופפים למועד שבו קניתי את הדירה!

שירלי אברמר - מטפלת בריפוי אנרגטי ומורה ליוגה

שירלי אברמר – מטפלת בריפוי אנרגטי ומורה ליוגה

את מוטי הכרתי לראשונה לפני תשע שנים כשהגעתי אליו לייעוץ עסקי עם השותפה שלי. הגענו כדי לקבל חוות דעת אסטרולוגית לגבי מוצר שעבדנו עליו וגם כדי לבדוק את השותפות בנינו. מאד התרשמנו מהידע של מוטי, מהשליטה שהוא הראה בקריאת המפה וכמובן מהאינטואיציה שלו. מאז אני בקשר עם מוטי ומגיעה אליו לייעוצים כל פעם שאני זקוקה לעוד חיזוק ולעוד זווית ראייה על הדרך שבה בחרתי. מוטי מתרגל שנים רבות מדיטציה ויוגה ועובדה זאת מוסיפה לדעתי לראייתו הבהירה ולמסריו המדויקים.

ממליצה לכולם!

רועי ברגר - איש תוכן, במאי וזמר

רועי ברגר – איש תוכן, במאי וזמר

הגעתי אל מוטי בעקבות המלצה ממורה היוגה שלי. נדהמתי עד כמה הניתוח שלו היה מדויק וחד. אני רק בתחילת הדרך הרוחנית  וכבר מרגיש את ההשפעה העצומה של דברי החוכמה והייעוץ התומך שקיבלתי ממוטי. למי שבאמת מתעניין בדרך הייחודית שלו בעולם ורוצה להבין אותה טוב יותר, מומלץ להגיע לייעוץ אצל אדם שהוא ישר, חביב, מלומד ובעיקר – מלא ידע והבנה.

נעמה נאמן - יחצנית ומטפלת אנרגטית

נעמה נאמן – יחצנית ומטפלת אנרגטית

אני ממליצה על קבלת יעוץ ממוטי שפי מתוך הניסיון האישי שלי איתו. למוטי יש ידע עשיר באסטרולוגיה ובפילוסופיה ההודית, הייתי במפגשים שלו מול קהל והיה מרתק ומעניין לשמוע , כמה ידע יש לבן אדם . בנוסף לכל זאת הוא בן אדם מקסים ואני ממליצה עליו בחום.

ד"ר אורי בילו

ד"ר אורי בילו

מוטי שפי הינו בעל ידע רב באסטרולוגיה וודית, איורוודה ופילוסופיה הודית. הוא העביר קורסים באסטרולוגיה וודית ובנושאים מגוונים נוספים במסגרת קורסים להכשרת מורים ליוגה בסמינר הקיבוצים. הקורסים שהעביר היו מרתקים ומעמיקים. מוטי חי שנים רבות בהודו ולמד אצל מורים הודים הדבר בא לידי ביטוי באופן האחראי בו הוא מלמד את הדברים עם הרבה כבוד למסורת ועם הרבה צניעות. מוטי ניחן בחוכמת חיים והוא בעל ניסיון רב בהוראה וייעוץ אסטרולוגי. והנני ממליץ עליו מכל הלב.

גיא בכר- מייסד חברת דוראן לשרותי אינטרנט

גיא בכר- מייסד חברת דוראן לשרותי אינטרנט

כל חיי אהבתי ונמשכתי לאסטרולוגיה, נומרולוגיה… ושיטות אחרות שמסייעות לנו להבין מי אנחנו, לאן אנחנו הולכים ומה צופן לנו העתיד

יום אחד קיבלתי מתנה – פגישת אבחון באסטרולוגיה הודית (שנבדלת מהאסטרולוגיה הרגילה). המתנה מאוד ריגשה אותי מכיוון שהמסורת היוגית על כל רבדיה- תמיד סקרנה אותי. לא יכולתי לתאר לעצמי שבישראל יהיה אדם שהוא כה בקיא בנבכי הפילוסופיה היוגית, שהוא בעל ניסיון של שנים בעבודה עם האסטרולוגיה ההודית ובפני עצמו הוא גם אדם שנמצא רוב חייו במסע רוחני אמיתי ואמיץ ושהאדם הזה בעצם הוא זה שיפתח בפניי את סודות חיי! הפגישה הראשונה עם מוטי השאירה אותי עם פה פעור

בעדינות וחביבות, ממש בחברות אמיתית (ולא, לא הכרתי אותו לפני… הגעתי כלקוח רגיל לחלוטין) מוטי ממש הכניס אותי אל תוך העולם של האסטרולוגיה ההודית, בנה לי את כל הזוויות והנושאים של האבחון ממש כמו ארגז כלים כזה שאני יכול לעבוד איתו כדי להגיע ליותר אושר, יותר חופש, יותר רוחניות, יותר כסף, יותר אהבה… יותר ויותר – זאת המילה. אני לא אשכח את הרגע הזה שישבתי מולו ופתאום ראיתי את כל הנשמה שלי פרושה בשמי הג'יוטיש… חוויה שלאחריה יכולתי להבין יותר טוב את המסע האישי שלי ואת מורכבות החיים. ההמלצות שקיבלתי ממוטי בהתאם למפה שלי סייעו לי באופן חד משמעי להבין ולהתמודד עם כל השכבות של החיים שלי – כסף, זוגיות, רוחניות, ייעוד ועוד וכיום הוא כבר יודע שכל כמה חודשים אני אצלו לפגישת הערכת מצב מחודשת