קריאת מפת הלידה ע"פ האסטרולוגיה ההודית – מה צופן לי העתיד?

קריאת מפת הלידה ע"פ האסטרולוגיה ההודית- יעוץ אסטרולוגי זה כולל פגישה שאורכת כשעתיים וחצי.

  • בפגישה אני מנתח בצורה מפורטת את מפת הלידה שלכם. הפגישה עוסקת בן השאר בנושאים הבאים:
  • השפעות קארמתיות שאתם מביאים עמכם מחיים קודמים והגשמת היעוד האמיתי שלכם בחיים הנוכחיים.
  • מבנה האישיות שלכם ותחומים שבהם מתאים לכם להתמקד כדי לחוש מלאות וסיפוק בחיים.
  • השפעות פלנטאריות על הבריאות
  • הכוונה מקצועית
  • בחינת הזוגיות ומערכות יחסיים שונות שבהם אתם נימצאים (נישואים, חברים, ילדים ומשפחה).

לאחר שאני מסיים לנתח את המפה אני משתמש בשיטות חיזוי מיוחדות שקיימות רק באסטרולוגיה ההודית כדי למקם השפעות קארמתיות שעלולות להופיע בחייכם בתקופות שונות ונותן תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנה הקרובה.

בסיום הפגישה תקבלו המלצות אישיות על דרכים מעשיות שקיימות באסטרולוגיה הודית כדי לשפר את כל היבטי החיים וכדי לנטרל השפעות שליליות.

המלצות אילו כוללות:

  • שימוש באבני חן שמיועדות לחזק השפעות חיובית בכל תחומי החיים. המלצות אלו כוללות פרוט ביחס לגודל ואיכות האבן, צורת השיבוץ של האבן וזמן הענידה הראשון.
  • שמיעת מזמורים וודים עתיקים שמותאמים לכם באופן אישי על בסיס מפת הלידה שלכם. (בסיום הפגישה תקבלו דיסק עם מזמורים וודים שאותם תוכלו יכול לשמוע מידי יום בבית).
  • מיידע על טקסים וודים עתיקים שמיועדים לנטרל השפעות קארמתיות שליליות ולחזק השפעות חיובית בחיינו.

לפני פגישת היעוץ עלי לקבל את תאריך הלידה, שעת הלידה ועיר שבה נולדתם כך שאוכל להכין מראש את מפת הלידה. הפגישות יוקלטו ובסיומן תקבלו אותם על תקליטור.

הייעוץ יכול להיות גם טלפוני. המחיר לפגישה הוא: 750 ש'ח

מפת שאלה (פראשנה)- יעוץ אסטרולוגי שמבוסס על שאלה אחת או שתיים שמטרידה אתכם. שאלה זאת יכולה להיות קשורה לזוגיות, עבודה, בריאות או כל נושא אחר.

היעוץ מתבצע בהתאם למפה אסטרולוגית שאותה אני מכין בהתאם לרגע שבו השאלה נישאלה. מפה זאת מומלצת במיוחד במצבים שבהם שעת הלידה לא ידועה.

פגישת יעוץ אחת בת שעה שייכולה להיות גם טלפונית

המחיר: 550 ש'ח

…………………………………………………………..

מפת יום הולדת- יעוץ אסטרולוגי זה כולל קריאה של המפה האסטרולוגית השנתית שלכם שמשתנה כל שנה ביום הולדתכם. בפגישה זאת אני בוחן את מפת יום ההולדת ואת מפת הלידה הרגילה ומנתח בצורה מפורטת השפעות אסטרולוגיות וארועים משמעותים שצפוים לכם בשנה הקרובה.

ניתן להעניק את היעוץ האסטרולוגי הזה כמתנת יום הולדת שמתמשיך ללוות את המקבל במשך כל השנה. מתנה זאת תכלול גם דף מודפס שינתן לאחר הפגישה ובו יוזכרו נקודות חשובות שאליהם יש לשים לב בשנה הקרובה והמלצות מעשייות שיכולות לסייע לנו לעבור את השנה בצורה יותר מוצלחת.

היעוץ מתבצע בפגישה אחת בת שעה ויכול להיות גם טלפוני

המחיר: 550 ש'ח

לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו: 054-459-00-35 / מוטי שפי

מוטי שפי אסטרולוגיה הודית - לתשלום מקוון