אודותיי

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה, קורס אסטרולוגיהכבר מגיל צעיר נמשכתי לתרבות ההודית. בגיל 19 אחרי תקופה ארוכה של חיפושים פנימיים והתלבטויות ביחס לחיים, למדתי מדיטציה טרנסנדנטאלית ומייד הרגשתי "שחזרתי הביתה". דרך תרגול המדיטציה חוותי לראשונה שקט עמוק ואושר שלא הכרתי.

מיד לאחר שרותי הצבאי נסעתי למרכז הבין לאומי של האגודה הבין לאומית למדיטציה בשוויץ ושהיתי שם כשנתיים בהם העמקתי את התנסויותיי הרוחניות ועברתי קורס מורים למדיטציה טרנסנדנטלית. כשחזרתי לארץ התחלתי ללמד מדיטציה במקומות שונים בארץ ובמקביל סיימתי תואר ראשון בחוגים לפילוסופיה כללית ויהודית באוניברסיטת תל-אביב. בשנת 1983 לאחר סיום הלימודים הצטרפתי לקבוצה הבין לאומית של מורים למדיטציה שחיו חיי פרישות והקדישו את עצמם לתרגול אינטנסיבי של מדיטציה ולפיתוח התודעה. במסגרת זאת סיימתי תואר שני בלימודים וודים באוניברסיטה הוודית של מהרישי בוולדרופ הולנד, לימדתי מדיטציה והרצתי בארצות שונות על היבטים שונים של המחשבה והפילוסופיה ההודית וחייתי גם שלוש שנים בהודו.

בשנים שגרתי בהודו הבחנתי בברור כיצד כל היבטי החיים קשורים שם בצורה עמוקה לאסטרולוגיה ההודית. החלטות שונות שאנשים מקבלים ביחס לזוגיות, עבודה, נסיעות או כל דבר משמעותי אחר מתקבלות שם רק לאחר התייעצות עם האסטרולוג המקומי. בנוסף לכך האסטרולוגיה נתפסת בהודו ככלי בעל חשיבות רבה שמאפשר לאדם להתחבר לרוחניות הפנימית שלו ולהגשים את יעדו בחיים הן ברמה האישית והן ברמה הקוסמית. האסטרולוגיה ההודית מיוחדת בכך שהיא לא קיימת רק כמדע תיאורטי אלה מספקת לאדם כלים מעשיים שיוכלו לעזור לו לסלק השפעות שליליות שונות שנובעות מקארמה שהוא יצר בחייו הנוכחיים או בחיים קודמים.

התחלתי ללמוד קורס אסטרולוגיה בהודו ב-1986 ממורים מקומיים והמשכתי בלימודים אלו גם כשחזרתי לאוניברסיטה הוודית של מהרישי בהולנד ומאוחר יותר בארה"ב.

לאחר עשרים שנה של חיים, לימוד והתפתחות במסגרת קבוצת המורים הבין לאומית למדיטציה חזרתי לישראל בשנת 2003, ומאז אני נותן ייעוצים אישיים באסטרולוגיה ההודית.

קורס אסטרולוגיה

בנוסף לכך אני מעביר קורסים למתחילים ומתקדמים באסטרולוגיה הודית ומרצה במקומות שונים על האסטרולוגיה ההודית, הפילוסופיה של היוגה, איור-וודה, ארכיטקטורה הודית ועוד. במקביל לכך אני ממשיך ללמד מדיטציה טרנסנדנטאלית בת"א ובמרכז הארץ.

בן המקומות שבהם הרצתי והעברתי קורסים באסטרולוגיה הודית:

 • קורסים לאסטרולוגיה הודית במסגרת לימודי האיורוודה של מכללת רידמן בת'א.
 • המרכז הישראלי לאיור וודה של ד'ר ערן מגון בת"א.
 • משכן היוגה של גילי ומירי חרובי.
 • קורסי מורים לאשטנגה יוגה של שמעון בן אבי.
 • קורס מורים במרכז לבריגו יוגה של ד'ר אודי בילו בת"א .
 • קורס מורים ליוגה בסמינר הקיבוצים
 • מרכז איינגר ללימודי יוגה (ברח' אלכסנדר ינאי בת"א).
 • מרכז צ'אנדרה יוגה בת"א.
 • בית היוגה במושב בני ציון.
 • כינוס היוגה הראשון והשני בשפיים.
 • הולמס פלייס בהרצליה.
 • כנען ספא במצפה הימים
 • מצפה אלומות
 • פסטיבל שנטיפי ולב טהור
 • חוגי בית שונים בת"א אביב ובמרכז הארץ.

באתר תוכלו לקבל הסברים כלליים על האסטרולוגיה ההודית, השוני בינה לבין האסטרולוגיה המערבית, אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה והדרכים לנטרול השפעות שליליות בכל תחומי החיים.

כולי תיקווה שהידע שכלול באתר זה יעורר בכם רצון להכיר יותר מקרוב את האסטרולגיה ההודית. שיטה זאת יכולה לאפשר לכל אחד מאיתנו להבין בצורה יותר עמוקה את הקארמה שאנו מביאים עמנו מחיים קודמים ואת היעוד (דארמה) הנוכחי שלנו בחיים הנוכחיים..

באתר תוכלו גם לקבל מידע על ייעוצים באסטרולוגיה הודית וכמו כן על הרצאות, קורסים וסדנאות על אסטרולוגיה הודית ותחומים נוספים שקשורים למחשבה ההודית העתיקה.

בנוסף לכך תוכלו לצפות בתמונות ובקטעי וידאו מטכסים וודיים עתיקים שמתקיימים בהודו בהתאם להמלצות אסטרולוגיות, להתעדכן באסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה, להאזין למנטרות שונות שיוצרות השפעות חיוביות בכל תחומי החיים, להתרשם ממפות של אנשים ידועים ולקרוא תרגומים וביאורים חדשים לטכסטים הודים עתיקים.

אני מקווה שאתר זה יעזור לכולנו להתחבר בצורה עמוקה יותר לעושר הרוחני המדהים של התרבות ההודית העתיקה ויעזור לנו להתקדם ולהעמיק במסע הרוחני שלנו. אם ברצונכם לקחת קורס אסטרולוגיה או לקבל אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה – אני כאן בשבילכם.

נאמסטה

מוטי שפי

אסטרולוגיה יומית לפי תאריך לידה , קורס אסטרולוגיה