ט. ש: "האם להביא ילד מחוץ למסגרת זוגית או להמתין לבן זוג מתאים? ומה מתאים לי לעשות בתחום המקצועי?"

ט.ש: מפת הלידה

ט.ש: מפת הלידה

המפה מראה שאת מביאה לחיים הנוכחיים קארמה לא סגורה בתחום הזוגיות. סביר להניח שבחיים קודמים מערכות היחסיים שלך היו מאד משמעותיות. חשוב לך ללמוד לוותר בהקשר של מערכות זוגיות ולהתייחס למערכות היחסים שלך מפרספקטיבה רוחנית גבוהה. במידה ותצליחי בכך יהיה לך יותר קל להגשים שאיפות ורצונות שיש לך בתחומי חיים שונים ובכך להגשים את הייעוד האמיתי (דארמה) שלך בחיים.

במפה שלך קיים צרוף אסטרולוגי שנקרא "קוג'ה דושה" בצרוף זה מאדים (קוג'ה או מנגל בסאנסקרית) יוצר הפרעה משמעותית לחיי הנישואים. אין מה להתרגש מכך מכיוון שניתן להתגבר על ההשפעה השלילית הזאת על ידי מציאת בן זוג שגם לו יש את אותו הצרוף במפה (וזה לא מאד נדיר). וכמו כן ניתן להשתמש באמצעים אסטרולוגים שונים שקיימים בשיטה ההודית כדי לנטרל השפעות שליליות של כוכבים ולחזק השפעות חיוביות.

בן הזוג שמתאים לך לנישואים חייב להיות טיפוס פעיל ואנרגטי, עם יסוד אש חזק, דיבור נעים ומצב כספי טוב.

ביחס לשאלה על הבאת ילד מחוץ למסגרת הנישואים: מ 21.12.2013 ועד 6.3.2014 המפה מראה על אפשרות לקשר רציני ולנישואים. עדיף לכן לדעתי להמתין עד אז עם הילד. שבתאי מביט על בית חמש ולכן הנושא של ילדים מופיע מאוחר יחסית בחייך. אולם נגה בבית חמש בסימן טלה והעובדה ששליט הבית החמישי מאדים נמצא בבית ראשון מצביעים על כך שילדים יסבו לך אושר בחיים ויהיו מאד קרובים אליך.

מבחינה מקצועית התחום של העברת אינפורמציה דרך דיבור מאד חזק במפה שלך. את יכולה להתבטא בצורה מאד הרמונית ומדויקת שנוגעת בלבם של אלו שמאזינים לך ואת יכולה להשתמש ביכולת זאת בצורה מאד טובה כדי להצליח בעבודה ולהרוויח כסף. בית עשר במפה קשור למקצוע ועבודה. במפה שלך ראש דרקון נמצא בבית זה במזל גדי ומצביע על כך שתחום העבודה קשור אצלך לדארמה או ליעוד בחיים. מסיבה זאת מאד חשוב לך לעבוד בתחום שייסב לך סיפוק ומלאות פנימית. היכולת שלך להגיע למצב זה קשורה גם לשמחת החיים שלך, להרגשה נעימה במקום המגורים שלך ולקשר טוב והרמוני עם אמא. בתחומים הללו את מביאה עמך קארמה לא סגורה מחיים קודמים. במידה ואת מרגישה שעדיין יש מה לסגור ולהביא למצב הרמוני בתחומים הללו חשוב לנסות לעשות זאת מכיוון שבדרך זאת תאפשרי לאנרגיה חסומה להשתחרר וכך תוכלי לתעל יותר אנרגיה חיובית לתחום העבודה ולהצליח שם יותר.

מהיום ועד 7.6.2013 את נמצאת בתקופה ראשית ומשנית של שבתאי שיכולה להגביר את ההכנסה הכספית ואת ההצלחה בעבודה.