צ.ב: "מה קורה במפה שלי ביחס להכנסה, לעבודה ובכלל לחיים?"

צ.ב: מפת הלידה

צ.ב: מפת הלידה

המזל העולה או האופק שלך הוא בקשת. שליט המזל צדק נמצא במפה שלך בבית שש. צרוף זה מצביע על כך שכסף מופיע בחיים לאט ואחרי עבודה קשה אולם בסופו של דבר הוא מגיע ובסך הכול יש לך יכולת טובה להרוויח מעבודה.

שבתאי נעלה במפה שלך במזל מאזנים בבית 11 שקשור להכנסה כספית ולהגשמת שאיפות. במיקום זה שבתאי יוצר עושר ויכולת להגשים שאיפות ורצונות על ידי לימודים. שבתאי שולט במפה שלך גם בבית השני שקשור לכסף וכששליט של בית 2 עובר לבית 11 הוא מגביר את ההכנסה ואת השפע החומרי בחיים.

בית עשר במפה קשור לעיסוק. במפה שלך כוכב חמה שולט בבית העשירי ונמצא בבית ארבע. הוא אמנם נופל שם אבל נמצא שם בצמידות לשמש מבלי להישרף מהחום שהיא מקרינה. צרוף זה נקרא באסטרולוגיה ההודית "בודאה אדיטיה יוגה" והוא יוצר זיכרון טוב ויכולת מנטאלית גבוהה. כוכב חמה מביט במפה שלך מבית הרביעי על מזל בתולה בבית עשר שנשלט על ידו. היבט זה מחזק את בית עשר ומאפשר לך לעבוד בנושאים שקשורים לכוכב חמה : תקשורת, כתיבה ומחשבים.

כוכב חמה נמצא בבית ארבע ויוצר שם אפשרות של הגברת ההכנסה על ידי נישואים, הגברה בערכה וכבוד מהסביבה, אדמה ורכוש. כמו כן הוא יוצר הצלחה בחלק האחרון של החיים, שינויים מקצועיים ויכולת להשפיע על אנשים אחרים בדרך שמאפשרת זכייה בדברים שונים בחיים.

הבית השישי במפה קשור גם לעבודה. במפה שלך נגה שליט הבית נמצא בבית חמש וצרוף חיובי זה מראה על עבודה ובריאות טובה ועל כך שיש לך יכולת להתגבר על מתחרים ועל אויבים.

את נמצאת כעת בתקופה ראשית (מאדאשה) של כוכב חמה, תקופה משנית (אנטרדאשה) של מאדים ותקופה שלישית (פרטיאנטה דאשה) של ראש דרקון. השפעה זאת מחזקת את הבית העשירי במפה שלך ואת תחום העבודה. וכמו כן ההיבט של מאדים מבית ראשון על כוכב חמה בבית ארבע מחזקת את יסוד האש וגורמות לפעילות מנטאלית חזקה שיכולה לעיתים ליצור חום פנימי.

מ15.5 השנה ועד 2.7 את יכולה להרוויח יותר כסף, להיות יותר ממוקדת והחלטית ולזכות בדברים שונים דרך פעילות הומניטארית. יחד עם זאת יתכן שבתקופה זאת יהיו אנשים שלא יפרגנו לך ועליך לנסות לקחת את הדברים הללו בקלות ולא לקחת ללב (כי את מאד רגישה!)

מ 2.7 השנה ועד 28.8 את יכולה שוב להרוויח יותר כסף ולהצליח להגשים שאיפות ותשוקות שונות. יחד עם זאת ברמה המנטאלית יתכנו אצלך סערות פנימיות וחשוב שתנסי לקחת אז את הדברים בקלות ולתרגל מדיטציה כדי להירגע.

באופן כללי מהיום ועד 25.2.2013 מתאים מאד להמשיך לעסוק בעניינים שקשורים לכתיבה, תקשורת וכו

מ25.2.2013 את נכנסת לתקופה משנית של ראש דרקון שממשיכה עד ל15.9.2015 וסביר להניח שבתקופה זאת יתכנו אצלך שינויים במקום העבודה ובכלל בחיים.

תגובתה של צ.ב:

"שלום רב מוטי

תודה על ניתוח המפה שלי ועל התשובות לשאלות
לגבי פרנסה אכן צדקת היא לא באה בקלות אלא אחרי עבודה קשה.
ציינת בפני את האפשרויות שעומדות ברשותי בנושא מקצועי מה מתאים לי והיכן צדקת כל תחום התקשורת אהוב עלי למרות שאינני מתעסקת בו ,כמו כן ציינת בהמשך על שינויים בתחום המקצועי ואכן אני חושבת כעת להתחיל לימודים בתחום העיצוב.
ציינת נקודה מעניינת של אויבים ומתחרים לדאבוני הם איתי כל הזמן אבל למדתי לקבלם בברכה…
פירטת לי את השינויים שיחולו בחיי במהלך השנים שיבואו ועל כך אני מודה לך
ואיך אומרים ימים יגידו."