נתי (ילידת 1964): "מה המפה שלי אומרת ביחס לזוגיות?"

נתי (ילידת 1964): מפת הלידה

נתי (ילידת 1964): מפת הלידה

זנב דרקון או קטו בבית שש מציין אפשרות לשני נישואים ועל נטייה לדאגות שאותה נתי מביאה כבר מחיים קודמים. חשוב לה לנסות לדאוג פחות וכדי לעשות זאת היא חייבת לחזק את האנרגיה הרוחנית שלה דרך תרגול מדיטציה יוגה וכו. שבתאי חזק במפה בבית 8 בסימן דלי שבו הוא שולט ומיקום זה יאפשר לה לחוות התנסויות עמוקות בתרגולים כאלו שיאפשרו את הפחתת הדאגות. ברגע שנתי תסגור את הקארמה שקשורה לדאגות (וגם לאויבים) יהיה לה יותר קל להרגיש שלמה ומוגשמת גם בתחום המיני.

בית שבע במפה מציין נישואים ושותפים ובית שמונה מציין בן השאר מוות. במפה של נתי השליט של בית שבע שבתאי נמצא בבית שמונה בסימן דלי שנשלט על ידו. צרוף זה יוצר מצד אחד השפעות חיוביות שתומכות בחיים ארוכים, כבוד מהסביבה וכפי שהזכרנו התנסויות רוחניות עמוקות. יחד עם זאת שבתאי במיקום אינו תומך בנישואים ויכול להצביע על; פטירה של בעל או שותף, אויבים רבים ורגישות באיברי המין.

נגה וראש דרקון בבית 12 מצביעים על מיניות חזקה. ההיבט של מאדים על בית חמש (שמציין מערכות יחסים ורומנים) מראה שמתאים לנתי להיות בקשר רומנטי עם גבר בעל יסוד אש דומיננטי ותשוקות חזקות. צרוף זה גם מצביע על כך שמערכות היחסים שלה יהיו סוערות ומאד מיניות.

הירח של נתי חזק בבית ראשון (שקשור לאישיות ולנטיות הכלליות של האדם) ומביט משם על בית שבע היבט זה יוצר נטייה לרגישות גבוהה בקשר הזוגי. האנרגיה הזאת מוחית במפה מ 19.6 השנה ועד 5.7

מ 5.7 ועד 17.7 השנה מאדים נכנס יותר לתמונה וצפויות יותר סערות ותשוקות חזקות במערכות יחסים.

 

תגובתה של נתי:

"ערב טוב מוטי,
תודה על הניתוח שפרסמת בנושא הזוגיות. היה מאד מעניין לקרוא את ההסבר שלך. לגבי הדאגות מגלגולים קודמים, מאד נכון. עובדת על כך ברמת היומיום. הרבה מדיטציות וריפוי עצמי.
לגבי מערכות יחסים שהינן סוערות, רוב הפעמים זה נכון, אם כי עם הבעל הראשון היו יחסים מאד "נורמליים" ולא סוערים במיוחד.
מחכה לזוגיות האמיתית, שתגיע ב"ה בקרוב".
נתי