א.ג (ילידת 1956): "מה התחום העיסוק שמתאים לי?

א.ג (ילידת 1956) מפת הלידה

א.ג (ילידת 1956) מפת הלידה

הבית הראשון במפה מציין את המזל העולה או האופק של המפה האסטרולוגית ואת הנטיות הבסיסיות של האדם. במפה שלפנינו המזל העולה הוא שור. מזל זה קשור ליצירה, יסודיות, הערכה של אומנות ויופי, ומצביע על אדם שמח וסובלני שאוהב ליהנות מהחיים.

מיקומו של שליט הבית הראשון או האופק מצביע על תחומי העניין של האדם. במפה שלפנינו שליט המפה הוא נגה כוכב שקשור לאמנות, יופי והערכה אסתטית. נגה נמצא במפה בבית שלוש שקשור בן השאר לאמנות, כתיבה ותקשורת. צרוף זה יוצר עניין רב באמנות ובתקשורת. בנוסף אנו מוצאים בבית שלוש את הירח שמרגיש שם מצוין במזל סרטן (שנשלט על ידו). הירח קשור למערכת הרגשית שלנו וכמו כן לחגיגיות, הנאה צחוק ופופולאריות. הצמידות של נגה לירח בבית שלוש יוצרת דמיון טוב, אהבה לאיכויות מעודנות בחיים שקשורות לאמנות, רצון לגרום לאחרים נחת ושמחה בחיים, רגשות עמוקים ורגישות אמנותית.

במפת הנאוומזה (מפה משנית חשובה) נגה נעלה בסימן דגים וכך האיכויות שלו שקשורות לאסתטיקה ואמנות מתחזקות.

הבית השישי במפה קשור לתחום העיסוק של האדם. שליט הבית נגה נמצא בבית שלוש שקשור לאמנות ויוצר שוב צרוף שמתאים להתעסקות באמנות ובתקשורת.

בית עשר קשור לעבודה מאדים בבית זה במזל דלי מראה על כך ש א.ג יכולה להביע אנרגיה חזקה בתחום העבודה ושיתכנו נסיעות רבות שקשורות לעבודה.

באסטרולוגיה ההודית משתמשים בנוסף למפת הלידה הרגילה בעוד 16 מפות משניות שנקראות וורגה. כל מפה מייצגת תחום מסוים של החיים. המפה שקשורה לתחום שבו אנו עוסקים נקראת דאשאמסה. במפה זאת אנו מוצאים אצל א.ג את נגה בבית שש בסימן סרטן. בית שש קשור כפי שראינו לעיסוק ונגה שם שוב מראה על כך שמתאים לא.ג לעבוד בתחום האמנות. שליט בית שש הירח נמצא בבית שלוש צרוף זה שוב מצביע על עיסוק בתחומי האמנות. בנוסף לכך ניתן ללמוד מצרוף זה שיש לא.ג יכולת טובה להעביר את היצירתיות הפנימית שלה לאחרים ולנצל את היכולת האמנותית שלה בצורה יעילה כדי ליצור אינטראקציה עם אנשים אחרים.

לסיכום המפה מראה בבירור שתחום העיסוק של א.ג חייב להיות אמנותי. היא יכולה להביע רגשות עמוקים דרך עיסוק זה ולהצליח להביע את עצמה בצורה אמנותית ולהתחבר כך בצורה מוצלחת לאנשים אחרים.

תגובתה של א.ג:

"בוקר טוב מוטי!
זה די מרגש… (בעצם – מאד), כאילו ציטטת כמעט במדויק את החיים המקצועיים שלי. לשם הגילוי הנאות:אני בובנאית. עוסקת בתיאטרון בובות.
במשך השנים הדגש עובר ומשתנה, מעיצוב, להצגות, הוראה, הפעלת בובות בטלוויזיה, בימוי ועוד. בזמן האחרון ההתפתחות בהוראה היא לכיוון יותר רגשי, בנוסף למופעים חד-פעמיים, לאירועים ספציפיים, על פי חומר עיוני שניתן לי. כלומר – יציאה מעצמי,לכיוון יותר קשר עם אנשים אחרים.
התשובה שלך מעודדת, משמחת,ונותנת חיזוק למה שאני עושה.
כמו שאמרת: כשזה במיטבו – זה זורם בהתלהבות, מבלי להתעייף.
תודה רבה עד מאד!".
א.ג