פורווה פאלגוני

פורווה פאלגוני

פורווה פאלגוני

מ 13.20 באריה עד 26.40 באריה

שליט הנקשטרה הוא שוקרה

פורווה פאולגוני מסומלת במיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי להגנה ושמירה על אושר בנישואים ועל עושר.

הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מוסיף לכך אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.

אנשים שהירח או הלגנה שלהם נמצאים בנקשטרה זאת נוטים להיות חופשיים מדאגות, מסתמכים על המזל שלהם בחיים . גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת את הנטייה לפזיזות וחוסר במחשבה שקולה בתכנון מוקדם או בראיית הנולד. הערסל מרמז גם על סוג מסוים של חוסר פעילות , חוסר יכולת להיות בתנועה או להישאר במוטיבציה לזמן ארוך ותכונה זאת עלולה ליצור צמא לגירויים חיצוניים.

נקשטרה זאת מסומלת גם על ידי השיווה לינגם שמוסיף לה מימד רוחני חזק. כאשר הכוכבים הנמצאים בנקשטרה זאת חזקים הם מצביעים על כך שהאדם יכול להבין דברים עמוקים על תהליך הבריאה. בהקשר זה פורווה פאולגוני קשורה גם ליצירה (או בריאה) אומנותית. נקשטרה זאת אמורה לקדם תהילה ופרסום וזכייה בעושר על ידי מעלות או סגולות אישיות ובאמצעות כריזמה.

כאשר הלגנה או הירח נמצאות בפורווה פאולגוני הם מצביעות בדרך כלל על אדם בריא אולם על מצבי רוח אימפולסיבים המובילים לפעילות שגורמת לאדם להתחרט עליה לאחר ביצועה.

לגנה בפורווה פאולגוני: מיומנות במוזיקה, ריקוד או דרמה, מושך, מיני, כריזמאטי, יצירתי, מלומד, בריאות טובה, חיוניות, כושר הנהגה, מעמד ממשלתי.

צ'אנדרה בפורווה פאולגוני: זאת מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, אדם עצמאי בעבודתו, אוהב נסיעות, דיבור מתוק, נדיב, יפה, טבע מיסטי, יכולת ללמד, הפרעות מנטאליות, אוהב סקס.