אשלשה

אשלשה

אשלשה

מ 16.40 בסרטן עד 30.00 בסרטן

שליט הנקשטרה הוא בודאה

אשלשה מיוצג על ידי נחש מפותל.

נחשים אמורים לייצג רעל, כאב, נשיכה כואבת וארסית, אולם קשורים גם לחוכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז ואנרגיה ועוצמה ראשונית ובייחוד אנרגיה מינית. אשלשה מייצגת לכן התפתלויות, עינויים, הולכת שולל או רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות הקשורות לנחשים וכמו כן חוכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעיתים קרובות חוסר הבנה, התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.

כאשר הירח או הלגנה נמצאים בנקשטרה זאת הם לעיתים מציינים אופי בוטה שיכול ליצור ויכוחים והתנצחויות עם אנשים אחרים ולגרום לכך שאחרים לא מחבבים אותו.

לגנה באשלשה: חושני, מפתה, אכזרי, בלתי אסירי תודה, צריך לפתח טאקט, מאט ילדים, צריך זמן להיות לבדו, יכול להפעיל מאמצים רבים, מכוון לשרות, לעיתים מרמים אותו ומוליכים אותו שולל.

צ'אנדרה באשלשה: חושני, מפתה, הצלחה בפוליטיקה, מיסטי, בדרן, יכולת אסטרולוגית, אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, פואטי, מלומד, יכולת במחקר וארגון, חייב לשמור על תזונה נכונה, בעיות בנישואים מוקדמים, לא כנה, בלתי אסיר תודה ובלתי מוסרי.

שמש באשלשה: מכוונת את האדם לעסקים, תאוותנות, טבע עיקש, בטוח בהשפעתו, מיסטי, אינטואיטיבי, יכולת תקשורתית טובה, לא ניתן לצפות את פעילותו מראש, קרירה לא יציבה, מטעה וחמקמק.