פושיה

פושיה

פושיה

מ 3.20 בסרטן עד 16.40 בסרטן

שליט הנקשטרה הוא שאני

פושיה מסומלת על ידי עטין מניב חלב של פרה. וכפי שהפרה תמיד מוכנה להזין את העגלים כך ההשפעה של פושיה מספקת הזנה לכל תחומי החיים (הפיזי, הרגשי, המנטאלי החומרי והרוחני). יש טוענים שנקשטרה זאת מספקת אנרגיה רוחנית מבורכת ובשלה ביותר מכל עשרים ושבע הנקשטרות. פושיה קשורה לשפע, גדילה, עושר ולאכויות הטובות ביותר שקיימות בכל דבר. השפעה חזקה של פושיה יכולה ליצור ברמה הפיזית נטייה להשמנה. היא יוצרת פרסום ופופולאריות ויחד עם זאת מבטיחה חוסר אנוכיות, נדיבות ואהבת הבריות באותה דרך שפרה מעניקה ברצון חלב לא רק לעגל שלה אלה לכל הבריות.

חוק הטבע או דווה ששולט בנקשטרה זאת הוא ברהספטי (שם נוסף של הכוכב צדק) ששולט בדיבור ובתפילה. המסורת הוודית טוענת ששיוה הפך את ברהספאטי לכוכב גורו(צדק) וכך גורו נעלה בעת שהוא מצוי בנקשטרה זאת. פושיה מייצגת ידע אינטואיטיבי, מזל טוב, דיבור רב עוצמה ונפש מטוהרת. העוצמה של פושיה מתבטאת ביכולת ליצור אנרגיה רוחנית גבוהה.

שבתאי שולט בנקשטרה זאת, הוא מחזק יציבות ומאפשר ליצירתיות פנימית להניב פרי בצורות חדשות. האינטראקציה בין צדק לשבתאי מאפשרת התבטאות של רגיעה, אמונה עצמית ומלאות החיים, פושיה מגביר את המאמצים החיובים שלנו ומביא לנו קארמה חיובית באמצעות עבודה קשה ומשמעת עצמית. זוהי נקשטרה קלה שמצוינת להתחלת עסקים או לפתיחת משרד.

פעילות: מאוזנת.

פיזיולוגיה ומחלות: אצבעות ואף.

מקצועות ואנשים:

לגנה בפושיה : הומניטארי, נטייה לשקוע במחשבות, עקשן, אמיץ, דיבור רהוט, דתי, ידע אינטואיטיבי, עצמאי, מעמד טוב, יכולת מוזיקאלית, יצירתי.

צ'אנדרה בפושיה: מלומד, מושל ברוחו, צדיק, כולם אוהבים אותו, עשיר, עניין בפוליטיקה, שיפור בחיים אחרי גיל 33, בעיות עם המשפחה בה הוא נולד, קשר חזק עם אימה.

סוריה בפושיה: דיבור טוב, טיפוס אוטוריטטיבי, עשיר, מצליח, רגיש, אומנותי, יצירתיות בתחום האומנות, צורך בהרגשת ביטחון, ארוגנטי, דיקטאטור.