רוהיני

רוהיני

רוהיני

מ-10 מעלות בורישאבה עד ל 23.20 בורישאבה.

שליט הנקשטרה: צ'אנדרה.

רוהיני מסומלת על ידי עגלה וחוק הטבע שמייצג אותה הוא בראמה בורא היקום. הקשר לבריאה מחבר את את רוהיני לזריעה, שתילה, נביטה וגדילה. העגלה של רוהיני נמשכת על ידי שור ולכן היא קשורה בספרות האסטרולוגית לבקר ולכלי רכב.

כשהירח או האופק נמצאים ברוהיני הם יוצרים ה

שפעה שמקדמת דיבור אמיתי, חוסר חמדנות, הרגלים נקיים, דיבור מתוק, יציבות מנטאלית והופעה נאה.

רוהיני יוצרת השפעה שיכולה לרומם את האדם לגובה רב. היא קשורה להתקדמות ופיתוח, התחמקות בלתי מורגשת ממכשולים והתנתקות מכל דבר שמגביל ומעקב. נקשטרה זאת עלולה ליצור נטיה להתחברות מוגזמת לדברים חומריים שיוצרת התנהגות וולגארית. כמו כן היא קשורה לתשוקה, חושניות. תכונות נשיות כמו יופי גופני, אהבה, רומנטיות, בשמים וניחוחות.

כאשר הירח או וונוס נמצאים בנקשטרה זאת ללא השפעות שליליות של כוכבים אחרים תכונותיהם הטובות מתחזקות.

לגנה ברואיני יכולה לציין אדם ביקורתי שנוהג למצא פגמים באחרים. בדרך כלל מבנה הגוף שלו רזה ויש לו חולשה לבני המין השני.

פעילות: מאוזנת.

מיקום בפיזיולוגיה: שוקיים, קרסוליים, מצח.

סוגי אנשים: אנשים מכובדים ומוכשרים, חקלאים, אנשים שמגדלים, מעבדים ומטפלים במזון. חוקרי צמחי מרפא, אנשים מתעשיית האופנה, היופי, הפנאי, המכוניות והנפט. ברים, מסעדות ומלונות, אנשים שסוחרים במוצרים מימיים. תעשית הספנותת וחיל הים.

לגנה ברוהיני: אדם מבריק, מושך, עניים מגנטיות, כשר מנהיגות וכריזמה, עושר, עוצמה פוליטית, פופולריות, רומנטי, אומנותי, מיני, סמל סקס, טבע חושני, התמכרות מינית.

צ'אנדרה ברוהיני: הופעה יפה, איזון מנטאלי, מוכשר במוזיקה ריקודים ודרמה, קרירה מוצלחת, משפיע על הציבור, הצלחה בפוליטיקה, פירסום, עושר, בריאות טובה, שרירים מפותחים, התקופה הטובה ביותר בחיים היא מגיל 30-50 (אחרי הדאשה של ראו). צרות בנישואים מוקדמים, הססנות.

סוריה ברוהיני: אדם יפה, מפתה, חושני, טבע אומנותי, רגשות חזקים, פואטי, מיומנות מוזיקאלית, חברים רבים, בריא וחסון, אנשים אחרים מחבבים אותו.