המפה האסטרולוגית של סטינג

מתוך NRG / ניו-אייג'

המזל העולה של סטינג הוא קארק (סרטן) המייצג פתיחות רגשית, דמיון פורה, אינטואיציה עמוקה ואהבה לבית ולמשפחה. הירח, שליט הסימן, נמצא בבית שלישי ומראה על אומץ רב, אופי הרפתקני, רצון חזק, כושר התמדה, שאיפות רבות וקריירה במוזיקה ובדרמה.

הבית הראשון מקבל היבט מצדק שנמצא במצב חזק בבית תשע. היבט זה מחזק את האנרגיה הרוחנית של סטינג ומגביר את השפע החומרי שהוא זוכה לו בחייו.

המזל העולה נמצא בנקשטרה (קבוצת כוכבים קבועה) "פושיה", שמספקת אנרגיה רוחנית חזקה וקשורה לשפע, גדילה, עושר, פרסום ופופולריות ועם זאת מבטיחה נדיבות ואהבת הבריות. "פושיה" בבית הראשון קשורה לפעילות הומניטארית (סטינג פעל רבות למען יערות הגשם באמזונס ולמען ארגון אמנסטי), נטייה לשקוע במחשבות, עקשנות, אומץ. דיבור רהוט, אינטואיציה גבוהה, עצמאות, מעמד טוב, יכולת מוזיקלית ויצירתיות.

בית שני: מאדים, נגה וזנב דרקון נמצאים כאן בסימן אריה. מאדים יוצר יכולת להרוויח מהשקעות נכונות ומן העיסוק המקצועי. נגה מעניק כאן לסטינג אופי נעים, התנהגות מנומסת, עושר, פרסום מגיל צעיר וחברים רבים. זנב דרקון מראה על קארמה מחיים קודמים ומיקומו בבית שני מצביע על כך שסטינג שר כבר בחייו הקודמים (הבית השני קשור לקול ושירה).

מיקומו של זנב דרקון מראה בדרך כלל על קארמה בלתי סגורה שאנו מביאים מחיים קודמים, ומכך ניתן להניח שבגלגולים קודמים האגו של סטינג גדל עקב מראה מושך, הצלחה אומנותית וכסף רב. בחיים הנוכחיים הוא חייב לעבור מעבר להיבטים חיצוניים הקשורים לבית השני ולהכיר בעובדה שעושר ויופי אינם ערובה לסיפוק ושמחה בחיים. צירוף הכוכבים בבית השני מצביע גם על כשרים אינטלקטואליים, שליטה בשפות רבות ויכולת לתקשורת יעילה עם הסביבה.

השמש, שליט הבית השני (הקשור גם להכנסה), נמצא בבית שלוש ומצביע על כך שההכנסה של סטינג מגיעה מאמנות (בית שלוש). צירוף זה מצביע גם על נטייה לשפוט דברים בצורה רגשית (תכונה שאופיינית גם למזל העולה של סטינג) ועל קשר בעייתי עם אחים צעירים. במפת הנוומז'ה (מפת חלוקה תשיעית שבה משתמשים לעתים קרובות באסטרולוגיה הודית כדי לקבל יותר אינפורמציה על זוגיות ועל חוזק הכוכבים) אנו מוצאים את הירח בסימן אריה בבית שני. מיקומו של הירח מגביר את יכולתו של סטינג להביע רגשות בשירה ובדיבור ולהעביר רגשות אלו לקהל (המיוצג על ידי הירח).

הצד הרוחני של הפעילות הגופנית

בבית שלישי אנו מוצאים ארבעה כוכבים המצביעים על קארמה אינטנסיבית הקשורה לאמנות, ביטחון עצמי, הרפתקאות, אחים צעירים ונסיעות.

כוכב חמה נעלה כאן (בסימן בתולה) – צירוף המצביע על אדם מאוד אינטליגנטי, מלומד ועשיר. כוכב חמה קשור לפעילות ומיומנות עסקית ומיקומו בבית הקשור לאמנות מאפשר לסטינג לשווק את עצמו בצורה יעילה. כוכב חמה בבית שלוש יוצר גם קשיים וצרות בגיל צעיר ומקדם נסיעות רבות בחיים.
שבתאי בבית שלוש מראה על מוות מוקדם של ההורים וקשרים רחוקים או בעייתים עם אחים ואחיות צעירים. שבתאי יוצר כאן גם רצון להנהיג (בתחום האמנותי) ואפשרות להצליח בכך לאחר מכשולים ראשוניים.

שמש בבית שלוש יוצר גוף פרופורציונלי, גבוה ורזה. אומץ, שאיפה להיות בעמדה חשובה ואוטוריטטיבית, מוטיבציה גבוהה וכושר התמדה המאפשר הצלחה בפעילות. צירוף זה גם יוצר הרפתקאות רבות בחיים ואהבה לבילויים. השמש נמצאת בבית זה בנקשטרה "אסטה" ויוצרת אהבה לכתיבה ולידע. מיומנות בידיים, יכולת לשים לב לפרטים, זיכרון מצוין, יכולת אנליטית ועניין בידע רוחני.

הירח בבית שלוש מצביע על חיים נוחים, אהבה לספרות ואמנות, יכולת כתיבה, מיומנות בתקשורת וקול יפה. עם זאת הירח חלש מעט בבית זה (הוא נמצא 10 מעלות אחרי השמש ומתחיל רק להתמלא). ויכול ליצור עליות וירידות רגשיות שמשפיעות על העיסוק האמנותי. הירח נמצא בבית שלוש בנקשטרה "ציטרה" השולטת באמנות וביכולת לארגן דברים בצורה מסודרת. נקשטרה זאת יוצרת בדרך כלל אנשים חזקים, חשיבה מאוזנת ומנומקת, עצמאות ומיומנות עסקית גבוהה. היא מיוצגת על ידי אבן חן מבריקה המסמלת אלגנטיות, כריזמה, קסם אישי, ונטייה להשתמש בצבעים מגוונים ומבריקים ובכל דבר חדש או מיוחד. הירח "בציטרה" יוצר כאן גוף יפה, אישיות אמנותית, תיאבון מיני גבוה ואינטואיציה חזקה. הצמידות הקיימת בין הירח ושבתאי (המיצג יוגה והקשור במפה למיניות עקב שליטתו בבית שבע ושמונה) יוצרת יכולת לשלב בצורה מוצלחת בן מיניות ורוחניות (טנטרה).

ארבעת הכוכבים בבית שלוש (הקשור לאמנות) מצביעים על טעם אמנותי מגוון ואחראיים לעובדה שסטינג מסוגל לעסוק במגוון רחב של צורות אמנותיות (הוא השתתף בסרטים ובמחזות זמר) וליצור במגוון רחב של סגנונות מוזיקליים. המוזיקה שלו יכולה להיות מהירה, מדויקת ועדכנית (השפעה של כוכב חמה) אמוציונאלית (השפעת הירח). רוקיסטית (השפעת השמש) ורוחנית (השפעת שבתאי).
הצמידות בין הכוכבים הללו יוצר יכולת פואטית ואמנותית, אינטליגנציה גבוהה ואומץ. צדק חזק מטיל היבט חיובי על בית שלוש, ויוצר תמיכת טבע חזקה. היבט זה מחזק את האנרגיה הרוחנית שסטינג יכול לבטא בעיסוקיו האמנותיים ואת הרווחים הכספיים שמגיעים אליו מעיסוקים אלו.

בית רביעי הסימן האסטרולוגי בבית זה הוא מאזניים. שליט הסימן נגה נמצא בבית שתים, צירוף המצביע על חינוך טוב, חיי משפחה שמחים, אהבה לכסף, תמיכה כספית בבני משפחה, ואפשרות לרווחים מאדמות ונדל"ן. ראש דרקון מביט בבית זה ויוצר שינויים רבים במקומות מגורים. הבית הרביעי מייצג את האימא ומהעובדה שהסימן האסטרולוגי בבית הוא מאזנים הקשור לאמנות וממיקום הירח (המייצג גם את האימא) בבית שלוש, ניתן להסיק שאמו של סטינג התעסקה באמנות והשפיעה מאוד על דרכו המוזיקלית.

בית חמישי הסימן האסטרולוגי בבית זה הוא עקרב ושליט הסימן מאדים נמצא בבית שתים ומצביע על אינטליגנציה גבוהה, ידע רב בתחומים שונים, קריירה בחינוך (סטינג היה מורה לאנגלית), יכולת דיבור טובה, עושר, דמיון מפותח וחיי משפחה טובים. הבית מקבל היבט חיובי מצדק שנמצא גם בסימן עקרב במפת הנוומז'ה. צירופים אלו מחזקים אינטליגנציה וידע.

היבט של שבתאי על בית חמש יכול ליצור (בתקופות האסטרולוגיות שלו) עיכובים הקשורים להשקעות כספיות. היבט של מאדים מחזק אינטליגנציה, עוצמה מנטלית, יכולת התבטאות גבוהה, הקפדה על תזונה נכונה וכסף רב.

בית חמש קשור לספורט וההיבט של מאדים מניע את סטינג לעסוק בפעילות גופנית דינמית. סטינג אכן היה בצעירותו מאמן כדורגל ונהג במשך שנים לעשות אירובי ולרוץ כל יום מספר ק"מ. אולם העובדה שבית חמש מקבל היבט משבתאי (הקשור ליוגה) ומצדק (המייצג ידע ורוחניות) הניע את סטינג ב-1990 בתקופה אסטרולוגית של צדק הרוחני וראש דרקון (שמצביע בבית שמונה על כך שהייעוד של סטינג קשור לתרגולים רוחניים) לעסוק ביוגה ולהתחבר לצד הרוחני של הפעילות הגופנית.

עניין בשילוב של מיניות ורוחניות

בית שישי שליט הבית צדק נמצא בבית תשע, צירוף המראה על בריאות טובה ועל כך שעובדים תחתיו אנשים טובים וחיוביים. במידה וסטינג יוצר קשר עם מורה רוחני, הקשר עלול להיות בעייתי.

בית שביעי שליט הבית שבתאי נמצא בבית שלוש, צירוף המצביע על כך שבת זוגתו של סטינג מתעניינת באמנות או בספרות ועל כך שהיא אוהבת הרפתקאות ומסעות. צירוף זה מצביע גם על שאיפות רבות ועל יכולת להגשים אותן. שבתאי כשליט הבית אמור ליצור השפעות בעייתיות על חיי הנישואים אולם ממיקומו בבית שבע במפת הנאוואמ'זה ניתן להניח יציבות והמשכיות בחיי הנישואים כאשר קיימת התאמה אסטרולוגית גבוהה עם המפה של בת הזוג.

בית שמיני ראש דרקון נמצא כאן בסימן גדי ומצביע על כך שהדהרמה או היעוד של סטינג בחיים קשור לתרגול רציני של מדיטציה ויוגה (הקשורים לבית שמונה) ולפיתוח אינטואיציה עמוקה. כפי שראינו סטינג יכול לעשות זאת בצורה יעילה רק לאחר שהוא יוצר הרמוניה ועובר מעבר לאגו בנושאים הקשורים לבית השני (דיבור, שירה, משפחה ועניינים כספיים.)

בית תשיעי צדק חזק מאוד כאן בסימן הרוחני של דגים ויוצר מזל, עושר, ידע, פרסום, כבוד, אוטוריטטיביות ועוצמה. זהו מיקום מלכותי שמצביע על כך שכבר מגיל צעיר סטינג חי חיים נוחים. צדק מחזק בסטינג את הנטייה לעזור לאחרים ולתמוך במוסדות צדקה או בפעילות הומניטארית ויוצר גם אפשרות להתנסות בחלומות נבואיים. שליט הבית צדק נמצא כאן בביתו שלו, צירוף המראה על מזל רב בחיים, טיפוס אידיאליסטי המבצע פעילות טובה, נסיעות ארוכות רבות, אמונה רוחנית חזקה, יכולת גבוהה להגשים את הדהרמה (יעוד) בחיים ושמחה מנכדים.

הבית מקבל היבטים מחמישה כוכבים (מאדים, כוכב חמה, שבתאי, שמש והירח) שיוצרים אינטנסיביות קארמתית בתחום הרוחני ועניין במגוון רב של שיטות רוחניות. ההיבט של כוכב חמה על צדק יוצר שפע חומרי, ההיבט של השמש והירח יוצר עוצמה, פרסום והנאות רבות בחיים וההיבט של שבתאי מגביר בעלות על נדל"ן.

בית עשירי שליט הבית מאדים נמצא בבית שתים ומצביע על הכנסה טובה, כושר התבטאות גבוה, יכולת לכתוב שירה, נדיבות, כנות, דמיון טוב וחיי משפחה שמחים. במפת הנאוומז'ה שבתאי נופל כאן בסימן טלה ויוצר (בתקופות בהן הוא פעיל) עיקובים בתחום המקצועי והיצירתי.

בית אחד עשרה שליט הבית ונוס נמצא בבית שתיים ויוצר אדם עשיר שזוכה בכסף באמצעות שירה (הקשורה לבית שתים). צירוף זה מראה על יוזמות כספיות מוצלחות שמערבות חברים ועל אדם אינטליגנטי, מלומד, בעל יכולת התבטאות טובה ודמיון טוב. במפת הנאוומז'ה אנו מוצאים בסימן זה את השמש ומאדים, שני כוכבים חמים שיוצרים אנרגיה גבוהה שמאפשרת לסטינג להגשים את שאיפותיו בחיים.

בית שתים עשרה שליט הבית, כוכב חמה, נמצא בבית שלישי ויוצר שפיטה מדויקת של דברים המבוססת אך ורק על רגשות ומפחית (בתקופות הקשורות לשליט הבית) את הביטחון העצמי. נגה (הקשור למיניות ועידון) נמצא בסימן תאומים במפת הנאוומז'ה (כלומר משפיע על בית 12 במפה הרגילה) והבית מקבל גם היבט של שבתאי (הקשור ליוגה ומדיטציה). צירופים אלו יוצרים עניין בשילוב של מיניות ורוחניות. הבית מקבל גם היבט של ראש דרקון וניתן להסיק מכך שהעניין של סטינג בטנטרה אמיתי וקשור ליעוד הקרמתי שלו.

תקופה טובה למדיטציה ויוגה

סטינג נימצא עד 22.8.2006 בתקופה ראשית (מאהדאשה) של שבתאי ובתקופה משנית של ראש דרקון. שבתאי כשליט התקופה האסטרולוגית מחיה את העיסוק האמנותי של סטינג (עקב מיקומו בבית שלוש) וראש דרקון מצביע על כך שתקופה זאת מתאימה מאוד לתרגול יוגה ומדיטציה ולפיתוח אינטואיציות פנימיות הקשורות לעצם ייעודו הרוחני של סטינג. שבתאי עובר כרגע בטרנזיט על סימן סרטן בבית הראשון (שבתאי ישהה בסרטן עד 15.7.2007) והוא יכול ליצור עיכובים בתחומים שונים. בחודש הקרוב השפעות שליליות אלו חזקות יותר עקב העובדה שמאדים צמוד לשבתאי בסרטן ויוצר השפעה שלילית שעשויה להוריד את רמת האנרגיה של סטינג ולהשפיע על מצב רוחו.

14.8.2006- 15.6.2006 – סטינג נמצא בתקופה של שבתאי, ראש דרקון, וזנב דרקון. בחודשים אלו האתגר הרוחני שעומד בפניו מתחזק והזמן מאוד מתאים ליצור הרמוניה בנושאים קארמתיים הקשורים לבית שתים ובכך להעמיק את ההתנסויות הרוחניות (הקשורות למיקומו של ראש דרקון בבית שמונה).

ב-14.8.2006-4.2.2007 סטינג נכנס לתקופה של שבתאי, ראש דרקון ונגה. בחודשים אלו קיימת השפעה חיובית על התחום האומנותי (סטינג יכול בחודשים אלו לשיר טוב יותר) והכספי.