תחזית אסטרולוגית שבועית 17-23 לנובמבר

תחזית שבועית

תחזית שבועית

מאדים במזל אריה (שנשלט על ידי השמש) והשמש בעקרב (שנשלט על ידי מאדים) יוצרים השבוע ברקיע צרוף חיובי שנקרא באסטרולוגיה ההודית פאריוורטנה יוגה. צרוף זה נוצר כשכל אחת משתי הפלנטות שמשתתפות בו נמצאת במזל שנשלט על ידי הפלנטה האחרת. האיכויות החיוביות של מאדים והשמש מתחזקות כך  ומגבירות התלהבות, אנרגיה, תשוקות ועוצמה פנימי. אנו נרגיש את ההשפעות האלו בהתאם למיקום של מזל אריה ועקרב במפת הלידה שלנו. כשאריה ממוקם לדוגמה בבית ראשון ועקרב בבית הרביעי נרגיש באופן כללי אנרגיה יותר, יכולת לבצע דברים בצורה יותר יעילה, ערנות וחדות מנטאלית, תחושה נעימה במקום שבו אנו גרים וקשר טוב לאימא. כשאריה ממוקם בבית שתים ועקרב בבית חמש הצרוף שנוצר בניהם יחזק הקפדה על אכילה נכונה, שיפור במצב הכספי, יכולת התבטאות גבוהה בדיבור, קשרים רומנטיים חיובים, מיניות חזקה, קשר טוב לילדים, יכולת להרוויח מהשקעות ספקולטיביות וכו.

הירח מלא ביום ראשון וביום שני הוא מתחיל את מחצית החודש "האפלה" שלו שבה הוא הולך ומתמעט וכך נחלש. יחד עם זאת  מיום ראשון אחה'צ ועד ליום רביעי הירח נמצא במזל שור שבו הוא נעלה ומרגיש טוב וביום שישי הוא שוב מתחזק עקב המעבר שלו למזל שור שבו הוא שולט.  ניתן כך, למרות העובדה שהירח מתחיל להתרוקן, לצפות להשפעה טובה על המערכת הרגשית שלנו ושווה לנסות לנצל זאת כדי להעמיק מערכות יחסים עם אנשים אהובים.

יום ראשון- הירח מלא היום וממשיך לשהות בשעות הבוקר במזל טלה הוא נמצא שם בצמידות לזנב דרקון ומקבל היבטים מראש דרקון, שבתאי, שמש וכוכב חמה. בימים של ירח מלא האנרגיה חזקה ואנו יכולים לחוות רגשות עמוקים וחיוביים. יחד עם זאת צרוף הכוכבים במזל טלה יוצר השפעות אינטנסיביות שיכולות להתבטא גם בחוסר מנוחה, התפרצויות כעסים, קושי להישאר ממוקד, רצון להתחיל דברים במהירות ולסיים אותם מוקדם מידי, התחלות טובות אולם קושי בלסיים דברים, רגישות בעור ובעניים, הפרעות בשינה וכאבי ראש. שימו לב למצבי רוח משתנים בייחוד עד שעות אחה'צ ונסו לקחת את הדברים בקלות בשעה 15.00 הירח  עובר למזל שור שבו הוא נעלה ומרגיש טוב ובנוסף לכך הוא מקבל היבט חיובי מהשמש. צרוף זה יוצר מחזק הרגשת מלאות ואהבה, נדיבות, התקדמות, הרחבה של דברים, תמיכה, השפעה טובה על אנשים אחרים, אסירות תודה, סבלנות ואנרגיה מינית חזקה נסו לשים לב לשינוי החיובי באנרגיה ונצלו את הערב לבילוי נעים עם אנשים אהובים.

הירח נמצא היום בנקשטרה קריטיקה- קבוצת כוכבים קבועה זאת קשורה לאיכות של פיטה או אש ומחזקת אנרגיה חזקה ואינטנסיבית שנוצרת עד שעה 15.00 במזל טלה. קריטיקה תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית.

יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל שור. הוא מתחיל היום במחצית החודש שבה הוא הולך ומתרוקן וכך נחלש אולם הוא עדיין די מלא וחזק היום  וממשיך ליצור  השפעות חיוביות בשור.

הירח נמצא היום בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
רוהני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות.

יום שלישי-  הירח ממשיך לשהות במזל שור ועובר היום לנקשטרה מריגשירה- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.

יום רביעי- הירח עובר היום למזל תאומים ומקבל שם היבט מנגה צרוף אסטרולוגי זה יוצר דמיון פורה, העדפה של דברים נוחים ומעודנים, רגשות חזקים שמכוונים לנושאים אומנותיים, יצירתיות מנטאלית, שנינות, יכולת ארגון, לימודים דרך כתיבה, דיבור שוטף,  וחוסר רצון להיכנס לעימותים פיזיים.

הירח נמצא היום בקשטרה ארדרה  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו.

יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ועובר היום לנקשטרה פורנאווסו

קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אשפת חיצים וכפי שהחיצים מוכנים לשימוש כשהם מצויים באשפתם כך נקשטרה זאת מסמלת משאבים קיימים ואנרגיה פוטנציאלית. החיצים נחים באשפתם אולם "מוכנים" תמיד לנוע לעבר המטרה. בדומה לכך פורנאוואסו גורמת להצמדות לבית ויחד עם זאת הכנה לנסיעות. מצב זה עלול לגרום למצב סימולטני של העדפת נסיעות ואי רצון לשנות מקום מגורים. כפי שניתן לקחת חץ להשתמש בו ולאחר מכן להחזירו לאשפתו כך פורנווסו עשויה לציין חזרה, מחזור ורכישה מחדש של דברים שאבדו. החץ מסמל גם קרב ויכולת לחדור למטרות רחוקות.
חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מייצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

יום שישי- הירח עובר בשעה 14.00 למזל סרטן שבו הוא שולט ומקבל שם היבט משבתאי שממשיך להיות נעלה במזל מאזניים. צרוף אסטרולוגי זה יוצר רגישות,  קליטה עמוקה, אחריות רגשית כלפי אחרים, אינטואיציה חזקה, דמיון טוב, יכולת להביע מיומנות בפיתרון בעיות או להפעיל דמיון כדי לקדם את עצמם, מיומנות, יכולת בתחומים טכניים ועסקיים,

הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.

באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית.

יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ועובר היום לנקשטרה  אשלשה' קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי נחש מפותל. נחשים מייצגים רעל, כאב, נשיכה כואבת וארס, אולם קשורים גם לחכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז, אנרגיה (בעיקר מינית) ועצמה ראשונית. אשלשה מייצגת גם התפתלויות, עינויים, הולכת שולל, רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות שקשורות לנחשים. בצד החיובי אשלשה קשורה לחכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעתים קרובות התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.
הירח באשלשה מקדם חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות

כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמתחים