תחזית אסטרולוגית לשנת 2013

תחזית אסטרולוגית ל2013

כשאנו רוצים להבין את ההשפעות האסטרולוגיות שצפויות לנו בשנה החדשה בהתאם לשיטה ההודית עלינו לבחון מספר דברים:
1. המפה האסטרולוגית של הרגע שבו השנה החדשה מתחילה.
2. המפה של מדינת ישראל
3. המפה של ראש הממשלה
4. המיקום של הפלנטה ששולטת ביום שבו השנה החדשה מתחילה

כפי סיפרתי אני כעת בהודו ולא כל כך פשוט למצוא כאן זמן פנוי. למרות זאת הצצתי במהירות במפה האסטרולוגית של תחילת השנה החדשה (המפה מחושבת בהתאם לשעה 24.00 בת'א) וכותב לכם את התחזית.

הבית הראשון במפה מציין בשיטה ההודית את האופק או המזל העולה והוא חשוב מאד כדי להבין את הנטיות הכלליות של האדם. במפה השנתית הבית הראשון מייצג את ההרגשה הכללית של הציבור בארץ. אנו מוצאים בבית זה את מזל בתולה והוא מקבל במיקום זה היבט חיובי מצדק. צרוף זה מדגיש סטנדרטים גבוהים, טיהור של המערכת הפוליטית והציבורית, רצון להביא דברים למצב אידיאלי, עבודה קשה, אינסטינקטים מסחריים טובים והתחזקות של אנרגיה רוחנית.

הבית השני קשור במפה שנתית למצב הכספי ולתזונה- שבתאי נעלה במזל מאזניים בבית שתים ומצביע על מצב כלכלי שמשתפר עם הזמן; גישה מחושבת לכסף, צורך לעבוד קשה כדי להרוויח כסף, גישה קונסרבטיביות לכסף, תמיכה כספית ממקורות זרים. בתחום התזונה צרוף זה מצביע על גישה יותר פשוטה וטבעית לאוכל וגדילה במודעות לתזונה יותר בריאה.

הבית השלישי קשור במפה השנתית לתקשורת ולארצות השכנות- אנו מוצאים במפה בבית זה את ראש דרקון ונגה במזל עקרב והם מקבלים שם היבט מצדק וזנב דרקון. צרופים אלו מצביעים על השפעות מעורבות שעלולות להתבטא בחיכוכים, תקריות אלימות ותקשורת לקויה עם שכנינו. ההיבט החיובי של צדק על בית שלוש יכול להצביע על גדילה בהבנה ציבורית שהקונפליקטים עם שכנינו אינם יכולים להפטר רק דרך הפעלת כוח ושנחוץ לחפש דרכים חדשות לפתור את הסכסוכים ולהביא הרמוניה ושלום לאזור.

הבית הרביעי במפה השנתית קשור לחינוך, תחבורה ובניה- השמש וכוכב חמה נמצאים כאן במזל קשת. כוכב חמה נשרף עקב קרבה יתרה לשמש ושניהם מקבלים גם היבט בעייתי משבתאי. צרופים אלו יוצרים השפעות שליליות בנושאים הקשורים לבית הרביעי: ניהול גרוע של עניינים כספיים; החלטות שגויות והתעסקות מוגזמת בפרטים שיוצרים עיקובים וסיבוכים מיותרים במערכת החינוך ובתחום התחבורה והבניה.

הבית החמישי במפה קשור לשוק המניות ושיעור הילודה במדינה – מאדים נעלה בבית זה במזל גדי ומקבל שם היבט חיובי מהירח. צרוף זה יכול ליצור השפעות חיוביות בשוק המניות (בעיקר בתחומים שקשורים לנדלן ובניה).

הבית השישי במפה קשור למחלות ולצבא- שליט הבית השישי שבתאי נמצא במפה השנתית בבית השני וצרוף זה מצביע על בעיות בריאותיות ומחלות שקשורות להרגלי אכילה גרועים של האוכלוסייה, אלרגיות והרעלות מזון. צרוף זה מצביע גם על התבטאויות בעיתיות של אנשי צבא שעלולות ליצור חוסר הרמוניה במדינה.

הבית השביעי קשור לעסקים ולנישואים במדינה- מזל דגים ממוקם בבית זה וצדק שליט המזל נמצא בבית תשע ומקבל שם השפעה שלילית מהצמידות שלו לזנב דרקון. צרופים אלו יוצרים השפעות מעורבות שיכולות להתבטא מצד אחד בפעילות עסקית חיובית עם חו'ל ומצד שני בשחיתויות במגזר העסקי. בהקשר של נישואים צרוף זה מצביע על כך שיותר אנשים יהיו מודעים לעבודה שקשר זוגי ונישואים מוצלחים חייבים להתבסס גם על התחברות לאנרגיה רוחנית פנימית.

הבית השמיני קשור למוות ולמחלות רציניות- בית זה מקבל במפה ההיבטים בעיתיים ממאדים ומשבתאי. צרופים אלו מגדילים השנה אפשרויות של נפגעים והרוגים ממלחמות ותאונות.

הבית התשעי קשור במפה השנתית לנסיעות, חינוך גבוה וערכי מוסר- צדק וזנב דרקון נמצאים בבית זה במזל שור ומצביעים על גדילה באנרגיה רוחנית ובערכי מוסר שמבוססים על נטייה טבעית של אנשים לפעול בצורה מוסרית בהתאם לחוקי הטבע.

הבית העשרי קשור לשליט המדינה- בבית עשר אנו מוצאים את מזל תאומים. כוכב חמה שליט המזל והשמש מביטים בבית ארבע ומצביעים על יכולת תקשורתית טובה, חוש הומור, חוכמה או ערמומיות, יכולת ארגון והתעסקות מוגזמת בפרטים שגורמת לעיתים לסיבוכים.

הבית האחד עשר קשור לזרימת מזומנים ולבני ברית- הירח נמצא בבית זה במצב טוב במזל סרטן ומצביע על תמיכה חזקה שהמדינה מקבלת מבני ברית וזרימת מזומנים טובה.

הבית השתים עשר קשור לעניינים רוחניים ולבתי סוהר- השמש שליט הבית נמצא בבית ארבע ומצביע על כך שיותר אנשים מתחברים במדינה לנושאים רוחניים ושהתחברות זאת יכולה לשפר את מצב הרוח של האנשים במדינה בצורה עמוקה.

כפי שהזכרתי כדי לקבל תחזית אסטרולוגית מלאה של השנה החדשה יש להתייחס למפות נוספות ולמיקום של הפלנטה השולטת ביום שבו השנה החדשה מתחילה. במקרה של 2013 שליטה השנה הוא מאדים (השולט ביום שלישי) והוא נעלה במפה בבית חמש במזל גדי. במיקום זה מאדים יכול להביע איכויות חיוביות של אומץ, יוזמה, אנרגיה גבוהה, המצאות בהווה, גישה חלוצית, פעילות מהירה ויכולת להגן על המדינה בצורה יעילה. יחד עם זאת יש לזכור שמאדים הוא כוכב מרע ובנוסף לאיכויות החיוביות שהוא יחיה השנה במדינה הוא עלול ליצור גם אלימות, תאונות, שרפות, פציעות, ונטייה להתלקח ולהתרגז.

גם שבתאי יהיה נעלה במשך כל השנה הקרובה ויוכל כך לבטא יותר איכויות חיוביות כמו: מיקוד, אחריות בעבודה, אנרגיה רוחנית גבוהה, שאיפה לצדק, יציבות, התחברות רוחנית ותרגול מדיטציה.